ÜNNEPEK ÉS SZÜNETEK

​

Mint gyakorló szülök tisztában vagyunk azzal, milyen nehéz gyermekeink elhelyezését megoldani a kötelező hosszabb nyári-téli vakációk alkalmával.

A BVSC-Zugló Sportóvoda vezetősége ezért úgy döntött, éves programjában nem szerepeltet hosszabb szünetet, hanem a családok egyedi igényeire bízza, mikor kívánnak élni a közösen eltöltött szünidő lehetőségével. Miután a differenciált bánásmód nálunk kiemelt figyelmet kap, így a vakációról visszatérő gyermek könnyedén integrálódik a csoportba.

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Óvodánkban lekesen, és szeretettel készülünk az alábbi ünnepekre:

+ Halloween

+ Mikulás

+ Karácsony

+ Farsang

+ Húsvét

+ Anyák napja

+ Gyermeknap

+ Születésnapok

A BVSC-Zugló Sportóvoda nyílt ünnepségeiről, szülő-gyermek programjairól év közben értesítjük a kedves szülőket. A folyamatosan frissülő információinkat személyesen, faliújságon, és az óvoda blogján is megosztjuk.

Gyermekeink születésnapját tortával ünnepeljük meg, az ünnepeltet az óvoda közössége egyedi ajándékkal köszönti.

NÁLUNK NINCS KÖTELEZÖ NYÁRI SZÜNET

Telefon +36 30 382 7230   /  info@bvscovoda.hu   /   1142 - Budapest, Szőnyi u. 2.

• w-facebook
  • Twitter Clean